KONST / Litografier / Färglitografi 15989171
nr 1598 9171
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Signerad, numrerad 241/260, daterad 1976. Färglitografi, bildmått: 45x50 cm, yttermått inklusive ram: 63x66 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 februari 2024
kl 19:45:47
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr